Pożyczka ratalna dostępne od ręki. Ile można pożyczyć?

Materiał zewnętrzny

Pożyczanie przez Internet stało się powszechne. Polacy chętnie korzystają z takiej formy pozyskiwania pożyczek gotówkowych ze względu na szybkość wypłaty pieniędzy, prosty system weryfikacji klienta, a także wysoką przyznawalność. Jeśli interesuje Cię pożyczka ratalna online, sprawdź, jak wysoką kwotę możesz uzyskać na dowolny cel.

  1. Do 15 tysięcy złotych na dowolny cel
  2. Proste zasady spłaty z umową do 48 miesięcy

Pożyczki ratalne przez Internet zdobyły szerokie grono zwolenników. Polacy wybierają je chętnie ze względu na przejrzystość zasad przyznawania, krótki czas weryfikacji wniosku oraz możliwość złożenia go o dowolnej porze bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej o pożyczkach ratalnych online.

Do 15 tysięcy złotych na dowolny cel

W ramach pożyczek ratalnych można uzyskać nawet kilkanaście tysięcy złotych na dowolny cel. Pożyczkę przyznaje się bez wychodzenia z domu, a procedury, przez które przechodzą wnioskodawcy, są maksymalnie uproszczone. Od potencjalnego klienta wymaga się jedynie przedstawienia dowodu osobistego i weryfikacji tożsamości poprzez przelew z konta bankowego. Pożyczki ratalne supergrosz.pl są dostępne również dla osób, które nie posiadają rachunku w banku. W takim przypadku weryfikacja tożsamości odbywa się przez system GIRO. Podczas odbioru gotówki przedstawia się dowód osobisty oraz kod wysłany w wiadomości SMS na podany numer telefonu. 

Pożyczki online są przyznawane na kwotę do 15 tysięcy złotych. Taka suma jest wystarczająca, by zrealizować większy remont, wymienić samochód lub wyjechać na wymarzone wakacje. Zaciągnięcie pożyczki online to zatem okazja, by spełnić wszystkie potrzeby, które nie mogą dłużej zaczekać.

Proste zasady spłaty z umową do 48 miesięcy

Pożyczka online na kwotę do 15 tysięcy złotych jest niewielkim obciążeniem dla miesięcznego budżetu, gdyż możliwe jest jej spłacenie nawet w 48 ratach równej wysokości. Dzięki temu pożyczkobiorcy mają wyższą zdolność kredytową i lepiej radzą sobie z terminowym regulowaniem obciążeń. Pożyczka przez Internet jest zatem atrakcyjną alternatywą dla kredytu w banku, udzielanego na podstawie skomplikowanych warunków i licznych zaświadczeń.

Pożyczki ratalne dostępne od ręki są przyznawane jedynie osobom, które mają pozytywną historię kredytową. Dłużnicy oraz osoby, które w przeszłości miały zaległości w spłacaniu rat w terminie, najprawdopodobniej otrzymają decyzję odmowną. Firma pożyczkowa może zrobić wyjątek tylko dla klientów, którzy spóźniali się z płatnościami w niewielkim stopniu lub posiadają aktualnie bardzo wysokie dochody miesięczne.