32-latek spadł z dachu na budowie! W ciężkim stanie trafił do szpitala!

W poniedziałek, 4 marca 2019 roku, w godzinach porannych na terenie budowy w jednej z wolsztyńskich firm doszło do poważnego wypadku.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie który upadł z dużej wysokości. Na miejsce natychmiast udał się Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji. Jak się okazało, 32-letni mieszkaniec Świętna, podczas wykonywania prac na terenie budowy w jednej z firm mieszczących się przy ulicy Fabrycznej w Wolsztynie nieszczęśliwie spadł na ziemię. W czasie udzielania pomocy poszkodowanemu, zespół karetki pogotowia zdiagnozował u niego m.in. rozległe obrażenia głowy oraz złamania kończyn górnych. Mężczyzna został przewieziony do wolsztyńskiego szpitala gdzie otrzymał niezbędną pomoc.

Na miejscu pracowali policjanci, Państwowy Inspektor Pracy oraz prokurator Prokuratury Rejonowej. Trwa ustalanie przyczyny niebezpiecznego upadku z wysokości. Na chwilę obecną wiadomo, iż 32-latek był trzeźwy.

Przypomnijmy, iż w październiku ubiegłego roku, w Kębłowie doszło do tragicznego w skutkach upadku z wieży telekomunikacyjnej

Fot: Archiwum W112

One thought on “32-latek spadł z dachu na budowie! W ciężkim stanie trafił do szpitala!

  • 9 marca 2019 o 11:17
    Permalink

    test

Komentarze są wyłączone.