Czołowe zderzenie osobówki z busem na DK32! W akcji śmigłowiec LPR!

W piątek, 21 września 2018 roku, około godziny 16:00 na DK32 w Rakoniewicach doszło do czołowego zderzenia Toyoty z dostawczym Fordem. Według informacji od zgłaszających jedna osoba była uwięziona w pojeździe.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy z JRG Grodzisk Wielkopolski, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, dwa patrole policji, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego- Ratownik9 oraz po jednym zastępie z OSP Rakoniewice i OSP Rostarzewo.
Jednostki po dojechaniu  na miejsce zdarzenia, zabezpieczyły teren działań oraz udzieliły pomocy osobom poszkodowanym. Śmigłowiec LPR z uwagi na stan osoby poszkodowanej nie mógł jej zabrać- ranni zostali zabrani do szpitala przez jednostki naziemne. Policjanci skierowani na miejsce ustalili, iż 65-letni mieszkaniec powiatu zielonogórskiego, prawdopodobnie zasłabł w trakcie jazdy samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu po czym czołowo uderzył w prawidłowo jadącego Forda Transita. Po zderzeniu, japońskie auto przemieściło się na drugi pas ruchu po czym wpadło do przydrożnego rowu.

Na czas działań droga była całkowicie zablokowana.

20
fb-share-icon20

Jedna myśl na temat “Czołowe zderzenie osobówki z busem na DK32! W akcji śmigłowiec LPR!

Komentarze są wyłączone.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial