Tajemniczy wypadek na trasie Boszkowo – Włoszakowice! Nie żyje 30-latek!

W czwartek 8 sierpnia br,. około godziny 5:00 służby ratunkowe zostały poinformowane o zdarzeniu drogowym na trasie Włoszakowice – Boszkowo. Według osoby zgłaszającej samochód osobowy uderzył w drzewo, a za nim znajduje się nieprzytomny mężczyzna.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z OSP Włoszakowice, JRG Leszno, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli Ochotnicy z Włoszakowic, którzy potwierdzili zgłoszenie. Samochód osobowy marki Alfa Romeo znajdował się po za drogą, a tuż za nim leżał nieprzytomny mężczyzna. Po sprawdzeniu funkcji życiowych okazało się, że poszkodowany nie oddycha, natychmiast przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Po dojeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący autem jadąc od Boszkowa w stronę Włoszakowic, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie przemieścił się na przeciwny pas ruchu uderzając z dużą siłą w drzewo. Jak informuje Daria Żmuda z leszczyńskiej komendy policji – trwa ustalanie czy mężczyzna jechał sam.

Zmarły to 30-letni mieszkaniec Góry.