Jak wybrać złote łańcuszki na prezent? Zwróć uwagę na kilka ważnych szczegółów

Artykuł sponsorowany

Biżuteria w zdecydowanej większości przypadków okazuje się być doskonałą inspiracją na podarek. Co ciekawe, sprawdza się ona nie tylko u kobiet. Złote łańcuszki będą mile widziane również jako prezent dla mężczyzny. Są one maksymalnie uniwersalne, estetyczne i funkcjonalne. Można więc śmiało zaryzykować stwierdzenie, że spełniają wytyczne, jakimi charakteryzuje się upominek idealny. Nie dziwią więc nas Twoje poszukiwania doskonałych złotych łańcuszków. Złap nasz praktyczny poradnik i dowiedz się, jak kupować tego typu prezent. Może Cię zaskoczymy, ale nie musisz planować wizyty u drogiego jubilera, żeby móc nabyć podarunek z klasą. Razem z nami sprawisz szczery uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. A na tym przecież Ci należy!

Nie musisz wydawać tysięcy na złote łańcuszki. Możesz kupić je taniej

Myślisz złota biżuteria – idziesz do jubilera. A co jeżeli powiemy Ci, że nie musisz szykować się do kosztownej wizyty u specjalistów, żeby móc zamówić wysokiej klasy produkt na prezent? Za kilka chwil wyprowadzimy Cię ze zdziwienia. Oczywiście, jeśli taki efekt wywołaliśmy u Ciebie przed sekundą. Wystarczy, że odwiedzisz sklep internetowy MURRANO, gdzie czeka na osoby takie jak Ty specjalna oferta. Odpowiadająca oczekiwaniom pod względem jakości biżuterii oraz samej ceny. Najbardziej wymagający Klienci będą zadowoleni też z estetyki wykonania takiego wyrobu. Już na pierwszy rzut oka widać, że złote łańcuszki od Murrano bezpośrednio nawiązują do upominków klasy premium.

Jaka próba jest idealna na złote łańcuszki? Poznaj porady ekspertów!

Kupując złotą biżuterię za każdym razem przyjdzie Ci się zmierzyć z specyfikacją techniczną oraz próbą złota. Za najpopularniejsze przy takich podarunkach uważa się próby 333 i 585. Dlaczego? Odpowiedź tkwi w stopniu twardości oraz odporności komponentu. Zasada jest bardzo prosta. Im wyższa próba złota, tym wybrany przez Ciebie łańcuszek będzie bardziej podatny na uszkodzenia i odkształcenia. Wbrew pozorom to gigantyczny problem. Zwłaszcza, jeżeli obdarowywana przez Ciebie osoba będzie regularnie nosić taki dodatek. Nie chcesz kupować upominków z myślą, żeby nie były one często eksploatowane. Warto w takiej sytuacji postawić na złoty łańcuszek próby 333 bądź maksymalnie 585. To idealny stosunek jakości do ceny, dzięki którym prezent będzie mógł zdobyć każdą stylizację. Bez względu na okoliczności noszenia i czas, jaki upłynął od momentu wręczenia podarunku.

Złote łańcuszki możesz spersonalizować. Nie na produkcie, a na pudełku

W branży prezentowej ogromną popularnością cieszy się personalizacja takich gadżetów. Jeżeli uważasz, że na złotym łańcuszku jest to niemożliwe, jesteś w dużym błędzie i za chwilę będziesz miał okazję się przekonać dlaczego! Zaufany sklep internetowy z tego typu podarkami powinien dołączyć do Twojego zamówienia pudełeczko. Nie stanowi ono jedynie funkcji ochronnej przed uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie transportu czy podczas przechowywania łańcuszka w momencie, kiedy nie jest on zakładany przez obdarowywaną osobę. Pudełeczko to tak naprawdę forma personalizacji Twojego zamówienia. W środku – oprócz złotego łańcuszka – znajdziesz specjalną tabliczkę. Co się na niej znajdzie? To już zależy tylko od Ciebie. Imię obdarowywanej osoby, data i specjalne życzenia to świetny pomysł. Tak samo jak wygrawerowanie tam cytatu z książki, filmu bądź piosenki. Jedno jest pewne. Niezależnie jaką personalizację wybierzesz, będzie ona wzbogaceniem łańcuszka. Od teraz wyróżni się on nie tylko estetycznym wyglądem, ale także wysoką wartością sentymentalną!