Jechał za szybko i uderzył w drzewo. Samochód spłonął doszczętnie!

We wtorek, 2 czerwca br., o godzinie 11:01 do wolsztyńskich strażaków dotarła formatka z WCPRu z informacją, iż w m. Błocko doszło do pożaru auta osobowego.

Na miejsce niezwłocznie zadysponowany został jeden zastęp z JRG Wolsztyn. Po dojeździe na miejsce okazało się, iż osobowy Peugeot uderzył w drzewo, a kierujący nim mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego jest ranny. Dowódca zastępu poinformował o sytuacji dyspozytora, prosząc jednocześnie o zadysponowanie zespołu ratownictwa medycznego.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do podawania jednego prądu piany ciężkiej na palący się pojazd. W międzyczasie, funkcjonariusze udzielili również pomocy kierującemu.
Przybyły na miejsce ZRM „S” po opatrzeniu poszkodowanego zadecydował i przetransportowaniu go do wolsztyńskiego szpitala. Mieszkaniec Gorzowa Wlkp. doznał urazu kończyny górnej i dolnej.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, iż mężczyzna w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze na łuku drogi uderzył w przydrożne drzewo. Peugeot stanął w płomieniach po czym spłonął doszczętnie.
Kierujący był trzeźwy.

fot. Wasz Dzień po Dniu

20
fb-share-icon20
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial