19-latek mając prawie 2 promile uderzył w latarnię, bramę i skrzynkę gazową!

W sobotę, o godzinie 3:19 dyżurny wolsztyńskiej policji otrzymał informację z poznańskiego WCPRu o zdarzeniu drogowym w miejscowości Adamowo.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów wydziału prewencji, którzy po dojechaniu na miejsce potwierdzili całe zajście. Jak się okazało, 19-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego, prowadząc samochód Daewoo Lanos znajdował się w stanie nietrzeźwości. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, nastolatek wpadł w poślizg, zjechał z drogi po czym uderzył w przydrożną latarnię, skrzynkę gazową oraz bramę jednej z posesji.

Funkcjonariusze w trakcie badania alkomatem ustalili, iż 19-latek znajduje się w stanie nietrzeźwości- 0.91mg/l czyli blisko 2 promile!
Od sprawcy zdarzenia została również pobrana krew do badań. Policjanci zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania pojazdami. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Jeden komentarz do “19-latek mając prawie 2 promile uderzył w latarnię, bramę i skrzynkę gazową!

  • 5 lutego 2019 at 17:52
    Permalink

    Byłem bardziej niż zadowolony że wszedłem na tę stronę w sieci. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chcę wyrazić uznanie za Twój trud. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i często wpadał by zobaczyć nowe artykuły.

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial