Obywatel Gruzji wpadł w poślizg na wiadukcie. Zderzył się z 24-latkiem. Kolejne zdarzenie w piątkowy wieczór!

Kilkadziesiąt minut po otrzymaniu zgłoszenia o wypadku na ulicy Lipowej, służby ratunkowe dostały kolejną formatkę. Tym razem dotyczącą zdarzenia na wolsztyńskim wiadukcie. Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doprowadził 30-letni obywatel Gruzji, który nie zapanował nad samochodem na mokrej drodze.

Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji z Wydziału Prewencji oraz strażaków którzy działali na zdarzeniu przy ulicy Lipowej. Po dotarciu na miejsce okazało się, iż doszło do zderzenia VW Golfa z Audi S4. Szczęśliwie, pomimo dużych zniszczeń w pojazdach, żaden z uczestników nie wymagał pomocy medycznej.

Policjanci, pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, iż 30-letni obywatel Gruzji w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze wpadł w poślizg, uderzył w barierę energochłonną, a następnie przemieścił się na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym 24-letnim mieszkańcem Niałka Wielkiego.

30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie z uwagi na niewystarczającą ilość gotówki do zapłacenia mandatu karnego. Po zapłaceniu 1100zł kary, obywatel Gruzji został zwolniony z aresztu.

Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zapraszamy do postawienia nam wirtualnej kawy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to