Motocyklista potrącił dwie kobiety idące chodnikiem! 49 i 13-latka w szpitalu!

W niedzielny wieczór, 2 września 2018 roku na jednej z ulic Nowego Tomyśla doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty oraz dwóch pieszych.

Do wypadku natychmiast skierowano dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym kobietom, a następnie przetransportowali je do nowotomyskiego szpitala. Poszkodowanymi okazały się 49-letnia kobieta oraz 13-latka.
Policjanci ustalili, iż 31-letni mieszkaniec powiatu Grodziskiego stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na chodnik w efekcie czego potrącił dwie kobiety. Kierujący jednośladem nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Jak relacjonuje nam jeden z mieszkańców Nowego Tomyśla, ulica Barteckiego, na której doszło do zdarzenia, była zatłoczona i otwarta dla ruchu. Natomiast okolice kościoła, gdzie praktycznie nic się nie działo, były zamknięte w związku z trwającym w mieście Jarmarkiem.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial