Wypadek w Barchlinie. 18-latka uderzyła w drzewo!

W poniedziałek, 29 lipca br., około 22:30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Barchlinie. Zgłaszający twierdził, iż samochód uderzył w drzewo co skutkowało obrażeniami ciała u 4 osób.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji z posterunku w Przemęcie, dwa zastępy z JRG Wolsztyn, jeden z JRG Kościan oraz ochotników z Bucza, Przemętu i Śmigla. Z uwagi na ilość osób poszkodowanych, na miejsce dotarły również dwie karetki pogotowia.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobom poszkodowanym. Dwie osoby trafiły do kościańskiego szpitala, pozostała dwójka została przewieziona do wolsztyńskiej lecznicy.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, iż 18-letnia mieszkanka Niałka Wielkiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo. Od kobiety została pobrana krew do badań pod kątem zawartości alkoholu oraz środków niedozwolonych.

Z uwagi na obrażenia ciała u 18-letniej pasażerki, policjanci wszczęli postępowanie. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

One thought on “Wypadek w Barchlinie. 18-latka uderzyła w drzewo!

  • 5 sierpnia 2019 o 11:30
    Permalink

    Tak to wygląda jak młody szaleje!

Komentarze są wyłączone.