Wolsztyn – Rower do odbioru

W miniony wtorek dzielnicowy wolsztyńskiej jednostki policji otrzymał informację o porzuconym na ul. Garbarskiej w Wolsztynie rowerze. Jednoślad został sprawdzony pod kątem ustalenia czy jest przedmiotem kradzieży, a następnie zabezpieczony w KPP Wolsztyn. Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1.

13.11.2018r. około godz. 08:00 dzielnicowy KPP w Wolsztynie podczas obchodu realizowanego na ul. Garbarskiej otrzymał informację o porzuconym rowerze. Jednoślad, według relacji osoby, która przekazała informację miał znajdować się na osiedlowym parkingu. Policjant pojechał we wskazane miejsce i potwierdził tą informację.  Jak się okazało rower nie był w żaden sposób zabezpieczony pomimo tego, że na jego ramie przypięte były dwie linki.

Rower został przewieziony do KPP w Wolsztynie i tam zabezpieczony przed ewentualną kradzieżą.  Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1. Ewentualne pytania prosimy kierować telefonicznie pod numer telefonu 68 347 52 00 lub 68 347 52 09.

 

Źródło : www.wolsztyn.policja.gov.pl