Szaleli bez świateł. Samochód spłonął na rondzie, kierowca i pasażerowie zbiegli z miejsca!

We wtorek, 18 września 2018 roku, około godziny 22:30 dyżurny wolsztyńskiej policji odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu na rondzie Braci Peugeot.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol Wydziału Prewencji oraz zastęp straży pożarnej z JRG Wolsztyn. Policjanci którzy jako pierwsi zjawili się na miejscu zdarzenia chcieli podjąć próbę ugaszenia ognia, ten jednak był zbyt rozwinięty, by zrobić to przy pomocy gaśnicy samochodowej. Funkcjonariusze podjęli decyzję o zablokowaniu ruchu na Drodze Krajowej numer 32. Strażacy po dojeździe na miejsce przystąpili do gaszenia pojazdu przy użyciu jednego prądu piany ciężkiej. W samochodzie była instalacja gazowa.

Jak relacjonowali nam świadkowie zdarzenia, Daewoo Lanos poruszał się z dużą prędkością i mimo później pory oraz trudnych warunków oświetleniowych nie miał włączonych świateł. Z pojazdu, po uderzeniu w rondo, uciekli podróżujący nim ludzie- prawdopodobnie mogło to być nawet 6 osób. Nieoficjalnie udało nam się również dowiedzieć, iż kierowca kilkanaście minut wcześniej próbował zakupić paliwo na jednej ze stacji używając do tego celu innej waluty. Pojazd został zabezpieczony na parkingu policyjnym, dochodzenie w sprawie prowadzą policjanci z KPP Wolsztyn.

3 myśli na temat “Szaleli bez świateł. Samochód spłonął na rondzie, kierowca i pasażerowie zbiegli z miejsca!

Komentarze są wyłączone.