Seat wypadł z drogi i zatrzymał się na poboczu!

Dziś – 9 października – na drodze nr 32 pomiędzy Powodowem, a Żodyniem doszło do zdarzenia, w wyniku którego kierowany przez mieszkańca Żodynia Seat wypadł z drogi i zatrzymał się na poboczu. Kierujący utracił panowanie nad autem na łuku drogi. Szczęśliwie zarówno kierowca, jak i jego troje pasażerów nie odniosło obrażeń.

09.10.2019 r. ok.godz. 07:30 na drodze pomiędzy Powodowem, a Żodyniem kierujący Seatem Cordoba 47-letni mieszkaniec Żodynia na łuku drogi wpadł w poślizg, a następnie zjechał na pobocze.

W następstwie uderzenia uszkodzeniu uległ samochód, natomiast kierujący i troje pasażerów nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Jak ustalili obecni na miejscu policjanci mężczyzna był trzeźwy.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany został mandatem w wysokości 300 złotych.

Policjanci jak zawsze apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę za kierownicą. Początek jesieni jest trudnym okresem na drogach, które w zależności od warunków atmosferycznym mogą w znacznym stopniu decydować o bezpieczeństwie wszystkich uczestników ruchu. Najistotniejszym w takim przypadku będzie zmniejszenie prędkości jazdy.

Źródło: KPP Wolsztyn