Samochód osobowy wjechał w budynek przedszkola!

W poniedziałek 6 maja br., około godziny 8:00 Nowotomyskie służby odebrały zgłoszenie, z treści którego wynikało, iż samochód osobowy uderzył w budynek przedszkola przy ul. Barteckiego w Nowym Tomyślu.

Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Nowym Tomyślu, w tym komendant KP PSP Marek Kołdyk oraz z-ca dowódca JRG Damian Żukrowski, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Po dojechaniu służb na miejsce zastano samochód osobowy marki Land Rower wbity w ścianę budynku przedszkolnego. Pojazdem podróżowały dwie kobiety. Pasażerka została przewieziona do Nowotomyskiego szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa. Kierująca nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do czasu przyjazdu służb ratunkowych poszkodowanymi zajął się świadek zdarzenia (rodzic jednego z dzieci), który jest strażakiem w OSP Wytomyśl.

Przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci z KPP w Nowym Tomyślu.

One thought on “Samochód osobowy wjechał w budynek przedszkola!

  • 18 maja 2019 o 16:08
    Permalink

    Przyczyna wypadku ? Nieodpowiedzialna kobieta bawiła się telefonem. Gdyby ktoś tam akurat stał (a to wejście do przedszkola rano ) to by zabiła rodzica i dzieci. Odebrać prawo jazdy od razu !
    Kierowcy – mordercy są właśnie w miastach , ale nie tam gdzie policja stoi z radarami.

Komentarze są wyłączone.