Prezydent RP Andrzej Duda w Wolsztynie!

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Wolsztyn we wtorek, 19 marca 2019 roku. Spotkanie z mieszkańcami, odbędzie się w Miejskiej Sali Sportowej „Świtezianka” przy ul. Marcinkowskiego 10A, rozpocznie się o godz. 18:30.

Wejście do Miejskiej Sali sportowej dostępne będzie od godz. 16:30.

Uwaga parkingi !

Informujemy, że parking przyległy do Miejskiej Sali Świtezianka zamknięty zostanie późnym wieczorem w dniu 18 marca 2019 r. i nieczynny będzie przez cały dzień w dniu 19 marca 2019 r. Możliwość parkowania pojadów przed budynkiem LO ul. Poniatowskiego 7.

Uwaga dla uczestników !

Wszyscy uczestnicy spotkania z Prezydentem przejdą kontrolę bezpieczeństwa. Prosimy o niezabieranie ze sobą dużych plecaków, toreb, parasoli, ostrych przedmiotów, szklanych butelek, transparentów i flag. Nie będzie możliwości zostawienia żadnych przedmiotów w depozycie. Kurtki i okrycia wierzchnie prosimy zostawić w szatni. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników spotkania (ograniczona przestrzeń), dopuszcza się możliwość wcześniejszego zamknięcia wejścia na salę.

Uwaga dla uczestników !

Osoby uczestniczące w spotkaniu bardzo prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez Służby Ochrony Państwa, Policję, Straż Miejską oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Wolsztynie.