Pożar fiata na Przemysłowej. Samochód spłonął doszczętnie!

W środę, 3 października 2018 roku, około godziny 19:35 dyżurny SKKP PSP w Wolsztynie otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ulicy Przemysłowej w Wolsztynie.

Pierwsze zgłoszenie pochodziło od osoby postronnej, natomiast drugi telefon pochodził od strażników miejskich którzy w trakcie patrolu zauważyli płonący pojazd. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano zastęp z JRG Wolsztyn oraz patrol WRD z KPP Wolsztyn. Strażacy po dojeździe na miejsce zastali samochód w całości objęty płomieniami. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu piany ciężkiej na palącego się Fiata Punto.

Policja zakwalifikowała zdarzenie jako zniszczenie mienia- właściciel nie podjął decyzji o składaniu zawiadomienia w sprawie.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w pojeździe nie było akumulatora, a pożar rozprzestrzenił się w środku pojazdu.

Przypomnijmy, iż w niedzielę, na drodze Kębłowo- Świętno doszło do poważnego wypadku. W wyniku uderzenia, samochód spłonął doszczętnie. Więcej TUTAJ
W czwartek, 20 września w okolicach Chobienic doszczętnie spłonęło AUDI- Więcej TUTAJ
Natomiast 18 września w Karpicku po zdarzeniu drogowym spłonęło Daewoo – Więcej TUTAJ.