Policjanci odzyskali kradzione rowery i poszukują ich właścicieli!

Policjanci Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli w ostatnim czasie dwa rowery skradzione na przełomie marca i kwietnia, których utraty, jak dotąd nie zgłosili ich właściciele. Osoby, które rozpoznają swoją własność proszone są o kontakt telefoniczny z wolsztyńską jednostką pod numerami 47 77 28 286 lub 47 77 28 211.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wolsztynie prowadzący postępowanie w sprawie kradzieży rowerów, do których doszło na terenie Wolsztyna i okolic na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy odzyskali kilka jednośladów, wśród których znalazły się dwa, jak dotąd nie zgłoszone, jako utracone.

W ramach czynności prowadzonych z udziałem podejrzanego o kradzież  ustalono, że rower Cossack skradziony został z posesji na ulicy 5 Stycznia, natomiast rower Senator sprzed marketu u zbiegu ulicy Lipowej i Gajewskich.

Właściciele jednośladów, którzy rozpoznają swoją własność proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 77 28 286 lub 47 77 28 211, gdzie będą mogli uzyskać informacje dotyczące ich odbioru.

KPP Wolsztyn