Mężczyzna wyskoczył z 2-piętra. 41-latek miał dużo szczęścia

We wtorek, około godziny 17:20, w Komorowie w powiecie wolsztyńskim doszło do niecodziennej sytuacji. 41-letni obywatel Ukrainy wyskoczył z drugiego piętra bloku. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, a na miejscu natychmiast pojawiła się policja oraz karetka pogotowia.

Według informacji przekazanych przez świadków, mężczyzna wyszedł z mieszkania na drugim piętrze. Bez żadnego wyraźnego powodu nagle wyskoczył z balkonu i spadł na trawnik przed blokiem. Na szczęście miał dużo szczęścia i nie doznał poważnych obrażeń.

Policjanci z Wydziału Prewencji przeprowadzili na miejscu wywiad środowiskowy, ale mężczyzna nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego wyskoczył z okna. Przyznał jedynie, że leczy się psychiatrycznie. Funkcjonariusze przekazali mężczyznę pod Zespołu Ratownictwa Medycznego, który zabrał go do szpitala na dalsze badania.

Przypadek ten przypomina o konieczności dbania o własne zdrowie psychiczne oraz o konieczności wykazywania troski o osoby, które mogą potrzebować pomocy. W przypadku problemów psychicznych ważne jest szukanie pomocy u specjalistów oraz rozmowa z bliskimi osobami. Warto pamiętać, że problemy te dotyczą coraz większej liczby ludzi i należy temu poświęcać uwagę.