Groźnie wyglądająca kolizja. Dwie osoby poszkodowane!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano w Starym Widzimiu. Kierująca Oplem Astra nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poruszającej się Skodą kobiecie doprowadzając do zderzenia. Uczestniczki, jak wykazało badanie alkotestem były trzeźwe. Sprawczyni zdarzenia ukarana została 500-złotowym mandatem.

24.03.2020 r. tuż przed godziną siódmą rano w Starym Widzimiu kierująca Oplem Astra 19-letnia mieszkanka tej miejscowości wyjeżdżając z drogi osiedlowej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą Octavia kobiecie doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W następnie groźnie wyglądającego zdarzenia uszkodzone zostały oba pojazdy. Dodatkowo, Skoda uderzona przez kierującą Oplem uszkodziła słup telekomunikacyjny, zaparkowane na poboczu auto oraz ogrodzenie pobliskiej posesji.

Nastolatka kierująca Oplem nie odniosła obrażeń. Kierująca i pasażerka Skody przewiezione zostały do wolsztyńskiego szpitala, gdzie udzielono im niezbędnej pomocy. Szczęśliwie i w tym przypadku badania nie wykazały poważniejszych obrażeń.

Policjanci zabezpieczyli miejsce kolizji, zadbali też o bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu. Kobieta, która doprowadziła do zdarzenia ukarana została 500-złotowym mandatem.

Źródło: KPP Wolsztyn