Dramatyczny wypadek na Poniatowskiego. 55-latek nie żyje po potrąceniu przez samochód!

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór w Wolsztynie. 55-letni mężczyzna wpadł pod jadący samochód. Lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do służb ratunkowych około godziny 20:30. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów WRD z KPP Wolsztyn oraz Zespół Ratownictwa Medycznego „S”. Pomocy mężczyźnie udzielali świadkowie zdarzenia. Z ich relacji wynika, iż mężczyzna siedział obok krzaków znajdujących się przy drodze. W pewnym momencie 55-latek znalazł się na drodze, a na leżącego mężczyznę najechał kierujący VW Foxem 19-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego.

55-latek bez stałego miejsca zamieszkania doznał bardzo poważnych obrażeń kończyn górnych, klatki piersiowej oraz brzucha. Doszło u niego również do urazu czaszkowo-mózgowego gdyż, jak relacjonują nam świadkowie zdarzenia, jego źrenice nie reagowały na światło.

Wysiłki zespołu ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia, a późniejsza praca lekarzy oraz personelu wolsztyńskiego SOR-u nie przyniosły efektu. 55-letni mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierujący VW Foxem, 19-letni mężczyzna był w chwili zdarzenia trzeźwy. Wolsztyńscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.