Pan Tomek potrzebuje pomocy po pobiciu!

28 września br., to dzień, który zmienił życie Pana Tomka oraz jego bliskich.
Mężczyzna został dotkliwie pobity pod jednym ze sklepów w Grodzisku Wlkp.

Pan Tomek, tak jak codziennie, poszedł do sklepu. Niestety, tego dnia został napadnięty i dotkliwie pobity przez przypadkową grupę osób.
Obrażenia których doznał mężczyzna były na tyle poważne, iż doszło u niego do zatrzymania akcji serca. Konieczne okazało się wprowadzenie Pana Tomka w stan śpiączki farmakologicznej podczas której doznał ostrego zapalenia płuc.

Żona mężczyzny:
Skutki pobicia okazały się poważniejsze niż przypuszczaliśmy… Uraz mózgowo-czaszkowy przez który stracił pamięć, zdarza się że nie poznaje mnie, swoich córek i rodziny. Uszkodzony został bębenek uszny przez który prawdopodobnie nie będzie słyszał.
Została złamana żuchwa z obu stron przez którą czeka Go operacja. Tomek niedawno przeszedł operacje składania nogi, którą musieli na nowo złamać, ponieważ wcześniej nie było możliwości z powodu przebywania mojego męża na Oddziale Intensywnej Terapii. Doznał również padaczki pourazowej. Od 4 listopada znajduje się na Oddziale Chirurgicznym na którym jest stale unieruchomiony w łóżku, stracił samodzielność. Potrzebuje drugiej osoby do pomocy w nakarmieniu i higienie osobistej.
Na dzień dzisiejszy Jego mózg jest uszkodzony w 80 procentach przez który zostanie osobą niepełnosprawną. Chcemy z tym walczyć, dlatego potrzebna jest bardzo kosztowna rehabilitacja pod stałym nadzorem specjalistów.

Pomóc rodzinie można poprzez wpłatę DOWOLNEJ kwoty na zorganizowanej zbiórce:

https://zrzutka.pl/grx36c

20
fb-share-icon20
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial