Najechanie na tył koło cmentarza. Zderzyły się dwie Toyoty!

W sobotę, 13 kwietnia br., około godziny 7:50 wolsztyńskie służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie. Według osoby zgłaszającej, w wyniku zdarzenia są osoby poszkodowane.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol Wydziału Prewencji, ZRM „P” oraz dwa zastępy z JRG Wolsztyn. Zaalarmowano także strażaków z OSP Obra, którzy jednak zostali zawróceni do bazy.
Po dojeździe na miejsce okazało się, iż doszło do klasycznego najechania na tył przed przejściem dla pieszych na wysokości wejścia na cmentarz. W wyniku zdarzenia, poszkodowana została sprawczyni zdarzenia, mieszkanka powiatu wolsztyńskiego kierująca Toyotą Yaris. Kobieta została przewieziona do miejscowego szpitala na obserwację. Drugim samochodem, również Toyotą Yaris, kierowała mieszkanka powiatu wolsztyńskiego, nie odniosła ona jednak obrażeń.

Sprawczyni zdarzenia, za niezachowanie należytego odstępu od pojazdu poprzedzającego i spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 220zł.

20
fb-share-icon20
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial