Wypadł z drogi i dachował! Pojazdem podróżowały 4 osoby!

Dnia 3 marca br. około godziny 13:30 Nowotomyskie służby otrzymały informację o dachowaniu samochodu w miejscowości Porażyn. Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji, ZRM z Nowego Tomyśla, 2 zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl oraz zastęp z OSP Bukowiec.

Pierwsze służby, które dotarły na miejsce potwierdziły zgłoszenie. Jak się okazało samochodem podróżowały 4 osoby, którym została udzielona pierwsza pomoc. Po dojechaniu ZRM poszkodowani zostali przekazani pod opiekę Ratowników Medycznych a następnie przetransportowani do szpitala w Nowym Tomyślu.

Do działań strażaków należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora z pojazdu oraz kierowanie ruchu na czas prowadzonych czynności.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, iż kierujący pojazdem marki Audi A4 za zakrętem drogi, stracił panowanie nad samochodem, złapał pobocze, a następnie wjechał do przydrożnego rowu znajdującego się po przeciwnej stronie drogi po czym dachował.

Na szczęście nikt, z podróżujących nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a sprawca został ukarany mandatem karnym.

Przypominamy, iż do groźnego zdarzenia w tym miejscu doszło w grudniu ubiegłego roku:

20
fb-share-icon20
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial