Czołowe zderzenie dwóch Opli! 3 osoby trafiły do szpitala!

W sobotę, 26 stycznia br. około 10:50 do wolsztyńskich służb dotarła informacja o zderzeniu 2 aut na DW 305 między Wroniawami a Solcem.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Wolsztyn, OSP Kębłowo, patrol Wydziału Ruchu Drogowego oraz ZRM „P”.  Po dojeździe pierwszej jednostki potwierdzono informację i przystąpiono do zabezpieczania miejsca akcji oraz udzielania pomocy poszkodowanym.

Policjanci ustalili, iż kierująca Oplem Meriva- 27 letnia mieszkanka gminy Przemęt, jadąc od strony Wroniaw wpadła w poślizg. W konsekwencji doprowadziła do czołowego zderzenia z Oplem Agilą, którym podróżował 67 letni mieszkaniec gminy Przemęt oraz 66 letnia pasażerka. Decyzją lekarza przetransportowano całą trójkę do wolsztyńskiego szpitala na badania. Od kierujących pobrano krew do badań-oboje trzeźwi. Prowadzącej Oplem Meriva za spowodowanie zdarzenia drogowego zatrzymano prawo jazdy, a sprawa prawdopodobnie znajdzie swój finał w sądzie.

Wielkie podziękowania należą się dla jednej z osób, która znalazła się na miejscu zdarzenia. Kierujący samochodem audi zapewnił komfort termiczny jednej z uczestniczek zdarzenia umieszczając ją we własnym pojeździe.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial