STARKOWO – Kobiety które zgubiły się w lesie zostały odnalezione przez policjantów!

Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań, zostały odnalezione dwie kobiety, które wyszły na spacer do lasu i nie potrafiły samodzielnie odnaleźć drogi powrotnej. Na pomoc przyszli policjanci, dzięki którym panie całe i zdrowe wróciły do miejsca zakwaterowania.

 

Wczoraj około godziny 21:50, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie otrzymał informację od Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, iż dwie kobiety wybrały się na spacer w kompleksie leśnym w okolicach Starkowa. Po jakimś czasie straciły orientację co uniemożliwiło im powrót do miejsca zakwaterowania. Na szczęście posiadały przy sobie telefon komórkowy, przez który opisały miejsce w jakim się znajdowały dyżurnemu wolsztyńskiej policji.

Dyżurny, dzięki rozmowie telefonicznej z zaginionymi wytypował przypuszczalne miejsce pobytu kobiet w kompleksie leśnym. We wskazane miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci, którzy po kilkudziesięciu minutach odnaleźli zaginione kobiety. Po upewnieniu się, że panie nie potrzebują pomocy lekarskiej, zostały wyprowadzone z lasu i odwiezione do miejsca zakwaterowania.

Źródło: KPP Wolsztyn
Fot: Archiwum W112

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial