39-latek nie zatrzymał się do kontroli. Był naćpany!

W piątek, 6 września br., około godziny 15:40 jeden z wolsztyńskich patroli policji, w trakcie wykonywania obowiązków służbowych podjął próbę skontrolowania kierującego BMW.

39-latek kierujący BMW zignorował sygnały dawane przez funkcjonariuszy i rozpoczął ucieczkę przed policjantami. Mężczyzna z duża prędkością poruszał się ulicami powiatu wolsztyńskiego. Manewry jakie wykonywał zagrażały życiu i zdrowiu osób postronnych. Z upływem czasu, do pościgu włączały się kolejne radiowozy, a dyżurny poinformował mundurowych m.in. z Sulechowa. W trakcie pościgu, BMW jadąc DK32 w miejscowości Powodowo gwałtownie skręciło na teren tamtejszej szkoły gdzie 39-latek zakończył swoją ucieczkę. Po zatrzymaniu samochodu, mundurowi natychmiast ruszyli do uciekinierów których udało się zatrzymać.

Jak się okazało, 39-latek bez stałego miejsca zameldowania nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem i znajduje się pod wpływem środków odurzających. Został on zatrzymany. Pasażer po złożeniu zeznań został zwolniony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial