Tragedia! Dwójka dzieci wypadła z 4 piętra! Jeden z chłopców zmarł!

Dramatyczne sceny rozegrały się w piątkowy wieczór przy ulicy Marcinkowskiego w Wolsztynie. Około godziny 20:30 doszło tam do tragicznego w skutkach zdarzenia – dwójka dzieci wypadła z okna na czwartym piętrze kamienicy(około 13 metrów)
Działania na miejscu prowadzili policjanci

Dyspozytor medyczny został poinformowany o zdarzeniu przez mieszkańców kamienicy. Słyszeli oni huk, po wybiegnięciu na zewnątrz, jeden z lokatorów zauważył dziecko siedzące na ziemi. Gdy podszedł bliżej, jego oczom ukazała się zakrwawiona twarz 4-letniego chłopca, obok leżał drugi z bliźniaków. Był nieprzytomny oraz nie oddychał. Na miejsce niezwłocznie skierowano dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz wolsztyńskich policjantów. Chłopcy spadli na bruk, między budynkiem a zaparkowanym samochodem. Świadkowie zdarzenia od razu przystąpili do Resuscytacji Krążeniowo-Oddechowej nieprzytomnego dziecka. W międzyczasie inni mieszkańcy pobiegli do mieszkania z którego wypadli bliźniacy. Matka chłopców nie wiedziała o zdarzeniu – twierdziła, iż jej synowie bawią się w pokoju.

Dzieci wypadły z okna na samej górze

Przybyłe na miejsce służby medyczne od razu rozpoczęły walkę o życie dzieci. Chłopiec, który był nieprzytomny co chwilę odzyskiwał a następnie tracił oddech. Obaj bliźniacy zostali przetransportowani do wolsztyńskiego szpitala. Tam, niestety, lekarze stwierdzili zgon jednego z chłopców.

Nieprzytomne dziecko leżało przy kole samochodu

Prawdopodobnie dzieci wypadły z okna, gdy jedno z nich oparło się o zamontowaną moskitierę.

Moskitiera która była zamontowana w oknie

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Wolsztynie. W chwili zdarzenia matka dzieci była trzeźwa, została jej zapewniona opieka psychologa. Kobieta nie została zatrzymana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial