Rowerzystka potrącona na skrzyżowaniu. Do szpitala trafiła z obrażeniami głowy!

W sobotę, 23 marca br., około godziny 10:30 do wolsztyńskich służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki na ulicy Wolsztyńskiej w Siedlcu.

Na miejsce natychmiast skierowano ZRM „S” oraz patrole policji z Posterunku w Siedlcu i Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.
Jako pierwsi na miejscu zjawili się miejscowi policjanci którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wspólnie ze świadkami pomagali poszkodowanej. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego, lekarz wraz z ratownikami rozpoczął opatrywanie kobiety potrąconej przez samochód. Lekarz stwierdził, iż w wyniku zderzenia u kobiety doszło najprawdopodobniej do wstrząśnienia mózgu. Kobieta została przygotowana do transportu, a następnie przewieziono ją do wolsztyńskiego szpitala.

Policjanci WRD pracując na miejscu ustalili, iż kierująca Mercedesem mieszkanka Belęcina, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu zderzyła się z prawidłowo jadącą rowerzystką- mieszkanką Siedlca. Kierująca została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – była trzeźwa. Z uwagi na stan zdrowia rowerzystki, personel szpitala pobrał od niej krew do badań. Kobieta została w szpitalu na obserwacji.

W chwili obecnej zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Na miejscu zjawił się technik kryminalistyki który wykonał potrzebną dokumentację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial