Ruszyły prace związane z Oddziałem Ratunkowym!

Właśnie ruszyły prace związane z budową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy SP ZOZ w Wolsztynie. Roboty mają się zakończyć do 30 kwietnia br.

W 2018 roku ogromnym sukcesem władz szpitala w Wolsztynie, było pozyskanie wysokiej dotacji (ok. 3,2 mln. zł) na budowę SORu. Po pięciu próbach rozpisania przetargu na budowę oddziału, udało się dojść do porozumienia między dyrekcją Zakładu Opieki Zdrowotnej, a firmą z Poznania, która podjęła się wykonania prac. Oprócz robót wykończeniowych, pracobiorca wykona jeszcze między innymi: montaż stolarki drzwiowej, roboty sanitarne, roboty elektryczne niskoprądowe, sieć instalacji gazów medycznych, instalację wod-kan, instalację  wentylacji mechanicznej i klimatyzację oraz malowanie.

Wszystkie prace potrwać mają do 30 kwietnia 2019r. i mają kosztować około 2mln. 600tys. złotych.

Otwarcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wolsztynie jest wielkim krokiem w stronę poprawy bezpieczeństwa nie tylko dla mieszkańców powiatu wolsztyńskiego, ale również dla całego regionu. SOR wyposażony będzie w najnowocześniejszy, specjalistyczny sprzęt ratunkowy, który będzie pomagał pacjentom z różnymi dolegliwościami.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial