Zderzenie dwóch osobówek w centrum Wolsztyna!

W niedzielę, 25 listopada 2018 roku, około godziny 14:50 na skrzyżowaniu obok JRG Wolsztyn doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejscu natychmiast zjawiły się dwa zastępy z pobliskiej jednostki straży pożarnej. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz udzielenia pomocy jednemu z kierujących. Na miejscu chwilę później zjawił się patrol WRD z KPP Wolsztyn oraz ZRM „P”.

Kierującemu Renault, 54-letniemu mieszkańcowi powiatu wolsztyńskiego, konieczne okazało się założone kołnierza ortopedycznego oraz podanie tlenu medycznego. Mężczyzna został przewieziony do wolsztyńskiego szpitala, gdzie po badaniach okazało się, iż nie doznał on poważniejszych obrażeń ciała.
Świadkowie zdarzenia relacjonowali nam, że Honda jechała ulicą Roberta Kocha z bardzo dużą prędkością, po dojeździe do skrzyżowania w ogóle nie traciła prędkości, uderzając z impetem w Renault.
Prowadzący samochód Honda, 35-letni mieszkaniec powiatu Wolsztyńskiego nie odniósł obrażeń. Został on uznany sprawcą zdarzenia i nałożono na niego mandat w wysokości 500 złotych. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Utrudnienia trwały ponad 2 godziny.

Poniżej można obejrzeć moment zderzenia zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial